Vybraná místa, kde pořádáme kurzy

Golfové kurzy nabízíme nejčastěji v těchto osvědčených areálech:

YARD RESORT PŘEDBOJ

Tento velmi příjemný golfový areál se nachází na okraji obce Předboj přibližně 10 minut jízdy z Letňan. Kromě kvalitního tréninkového zázemí nabízí Yard Resort také veřejné 9jamkové hřiště, vyhlášenou restauraci, kavárnu, stylové konferenční prostory a možnost ubytování.

golf predboj

 

GOLF PODĚBRADY

Golfový areál se nachází poblíž známého lázeňského centra a nabízí mistrovské 18jamkové hřiště, komplexní tréninkové zázemí, restauraci i možnost ubytování. Vícedenní kurzy lze tak spojit s pobytem, relaxací a procházkou po lázeňské kolonádě.

golf podebrady

 

GOLF ČECHIE PRAHA

Snadno dostupný multifunkční areál se nachází jen pár kroků od stanice metra Invalidovna. Kromě venkovních tréninkových ploch je k dispozici také plnohodnotný indoor golf, takže výuka zde může probíhat i v zimních měsících. Areál je součástí hotelového komplexu, který nabízí ubytování, stravování a také další sportovní vyžití (např. tenis, squash, bowling).

golf cechie

 

GOLF RESORT KONOPIŠTĚ

Špičkový golfový resort se nachází v obci Tvoršovice (cca 7 km od Benešova). Součástí areálu jsou dvě mistrovská 18jamková hřiště, veřejné 9jamkové hřiště, perfektní tréninkové zázemí, hotel s restaurací a moderní wellness centrum.

golf konopiste

 

V případě zájmu lze zajistit výuku golfu i na jiných místech v ČR. V zimních měsících nabízíme též golfové pobyty v zahraničí s možností tréninku.

Doporučujeme
golfcesty      ucm       europcar       benefit plus